– Hayatınızı Kolaylaştırır –

Linex Teknoloji

iLife Robot, Telekomünikasyon, akıllı ev elektroniği, elektronik ve ileri teknoloji elektronik ürünleri alanında Türkiye’de sizlerin hayatını kolaylaştırmak için 2016 yılından bu yana faaliyet gösteren Linex Teknoloji İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.’nin bir markasıdır.

42 ülkede kalitesi milyonlarca müşteri tarafından onaylanmış iLife Robot süpürge diğer ürünlerin farklı teknolojisi ve ergonomisiyle ön plana çıkıyor.

İleri teknoloji ürünü İlife Robot sayesinde zamandan tasarruf ederek kendinize daha çok zaman ayırabilir, evde daima temizlik yapan bir temizlikçi masrafından kurtulabilirsiniz.

Evcil hayvanınız varsa tüyleri sizin ve minik yavrularınız için sorun olmaktan çıkar eviniz daima temiz görünür.

Evinizdeki yatak ,koltuk, kanepe altları gibi en ulaşılamayan köşelere bile girebilen iLife robot sayesinde eklem ağrısı sahibi olmazsınız, daha sağlıklı bir hayat yaşar daima enerjik bir gün geçirirsiniz. Siz kanepede en sevdiğiniz programı izlerken o sessizce evinizi temizler.

İleri teknolojisi sayesinde evinizi sizden daha iyi tanıyan iLife Robot farklı modlarda, isterseniz de zamanlama ayarıyla günün belirli saatlerinde görevini yapar.

Vakit kaybetmeden hemen siz de size en uygun iLife Robot modelini seçin, hayatınızı kolaylaştırın.

– Bize Ulaşın –

Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. İstanbul Vizyonpark 3.Plaza Kat:1 No: 13 Bahçelievler – İSTANBUL

+90 212 514 16 66

destek@iliferobot.com.tr